SZCZUKA NADCHODZI!

EuropeanParliamentDrżyjcie bydgoszczanie, bo oto nadchodzi…. Kazimiera Szczuka, ikona geneder i feminizmu, forpoczta legalizacji prostytucji i palenia „marychy”, młot na „katoli” wszelkiego autoramentu. Jako „jedynka” na liście wyborczej „Europy Plus, Twojego Ruchu” w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Zastanawiałem się, co też takiego może Szczuka mówić bydgoszczanom podczas spotkań wyborczych i jak przekonywać, aby na nią zagłosowali.
Być może zacznie od tego, że normalność jest przereklamowana i męcząca, a ci nieszczęśni krzyżowcy budzili (jej) sympatię. Byli radykalni i odlotowi.” Na tyle radykalni i odlotowi, że po zdobyciu Jerozolimy wyrżnęli w pień ok. 50 tysięcy cywili, muzułmanów i Żydów, zaś ich trupy w następnych dniach były wynoszone przez jeńców i usypywane w stosy „wyższe jak domy”. Przy nich nasi „chłopcy” z ONR to „mały pikuś”.
A może w przypływie dobrego humoru opowie im dowcip o pedofilu wyemitowany niegdyś w TV 4, w programie „Czułe dranie”.
„Umarł pedofil i idzie do nieba, no i tam stoi ten Święty Piotr i mówi – a ty gdzie zwyrolu, tutaj takich się nie wpuszcza. A pedofil mówi – ale ja nie do ciebie dziadu, ja do Dzieciątka Jezus”.
„Śmieszne”, że boki zrywać.
Może ich przekona, że nie należy się jej bać, bo jest tylko „starą ciotką o ostrym spojrzeniu” (Viva,10/17 05 07) bredzącą u wujka na imieninach, że „papież Jan Paweł II jako starszy człowiek był dziecinny i próżny. Jak każdy staruszek lubił bawić się kontaktem z tłumem i nasycać się tą energią” (gazeta.pl).
Nie należy też wykluczyć, że parodiując głos Magdaleny Buczek, niepełnosprawnej prezenterki „Radia Maryja” będzie przekonywać młodzież, że warto na nią głosować, bo w Parlamencie Europejskim zajmie się legalizacją marihuany skoro nie uzależnia. A problemem młodzieży jest nie to, że pali sobie jointa w szkolnej toalecie, ale to „że młodzież w Polsce sama nie wie co pali”. Dlatego po zdobyciu mandatu zajmie się zapewne wprowadzeniem do programu gimnazjów i liceów, obowiązkowego przedmiotu pod nazwą – „Czy wiesz co jarasz?”
Bydgoskim zaś kobietom, zwłaszcza studentkom obieca, że będzie się starać o legalizację prostytucji, bo jest ona przecież lepsza od pracy na zmywaku, w restauracji.
Znajdzie się też coś dla kibiców „Zawiszy Bydgoszcz”, że piłkarskie mecze to „wrzask, picie piwa i seks”. Co oczywiście, znani z krewkości kibice tego klubu, przyjmą z entuzjazmem graniczącym z histerią.
I jeśli nawet Szczuka tego mandatu do PE w Bydgoszczy nie zdobędzie, to jest szansa na to, że jej pomnik w przyszłości może stanąć w Parku Kochanowskiego obok rzeźby… bydgoskiej łuczniczki.

Powiązane wpisy:

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zabezpieczenie *